Sinyal Kesici Jammer

Jammer | Sinyal Kesici
Sinyal kesici, sinyal boğucu, sinyal karıştırıcı,sinyal bozucu kadar isimlerle aşina; kablosuz done alım satımi sistemlerinde yüksek frekans üreterek araya giren ve hileıcı aletin neşriyatı almasını kırıcı, sıklık bloke edici cihazların uluslararası alanda umumi adı "jammer" olarak yer etmiştir. Cemmır, jemmır, cemır, jamır, jemır.. şeklinde de telaffuz edilmektedir. Çoğunlıkla camilerde cami jammer olarak kullanılmaktadır.Sinyal kesici jamer

Jammer Üretimi
Firmamız, Türkiye frekanslarına reva ve bile bu frekanslar üzerinde garantili yardım gösteren cihazların üretimini yapmaktadır. Bu bağlamlamda, hem faik yanık hem bile konuşu fiyatlı ürünleri pazara sunmaktayız.

İhtiyaç sahiplerinin isteklerine nazaran özelleştirilebilen ve hasiyet meydanı ile kelime sıklığı aralığı seçime bakılırsa değmedarımaişettirilebilen cihazlar üretip, normal satın iktibas seçenekleri, satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimizle de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı gayeliyoruz.

Jammer Kulanımı
En geniş kullanmaı çökertme telefonu bloke edici şekildedir. Jammer aygıtı, GSM şebekesinin ürettiği kelime sıklığıı karıştırarak cep telefonunun şebekeye erişimini engellemektedir.

Bu GSM frekansları ise toptan olarak standart bir aralığa mevla olsa da her ülkede bu izole bant aralığında özel olarak belli başlı frekanslarda yapıt yapmaktadırlar.

Örneğin, bütün dünyada GSM oparatetorleri 3G yayınlarını 2100-2200 MHz aralığından yapmaktadır. Bu sıklık aralıklarında her ülke kendi frekanslarını belirlemiştir.

Türkiye'de 2100-2145 MHz üzerinden meydana getirilen 3G yayınları Kıbrıs'ta 2165 MHz üzerinden, Mıgizem'da ise 2150-2180MHz aralığından gestaltlmaktadır. Aynı şekilde başka ülkelerin bile kendi belirledikleri frekans aralıkları vardır.

Piyasada hazır satılan uzakdoğu üretimi jammer cihazlar bütün ülkelerde çdüzenışabilmesi bağırsakin 2100-2200 MHz aralığını bloke edecek şekilde geniş sıklık aralıklı dokumalmakta fakat bu şekilde cihazın semere kaybı maksimum seviyelere ulaşmaktadır. Bu frekans aralığındaki her bir hertz yürekin ayrı güç üretildiği sinein 10 watt'lık bir jamer ile 10 metre mesafeyi da kesemezsiniz. Bu durumda müheyya jamerlar katiyetle mahsuldar olmamaktadır.

Jammer Satın Alma
Firmamız, ürettiği tüm jammer cihazları, kullanılacağı ülkenin sıklık aralığına uygun uyumlu hazırlamakta ve cihazın bütün gücünü bu kelime sıklığı bandına vermektedir. Sonunda 10 wattlık bir alet ile 500 metrekare alana hasiyet edebilecek şekilde kudretlü cihazlar hazırlanabilmekte ve ali verimlilikte kullanılabilmektedir. Elan gayrı bir tabirle, Çin'den alacağınız 100 wattlık bir cihazın yaptığı etkiyi firmamız 10 wattlık bir cihazla daha zengin şekilde yapabilmektedir. Bu da hem cihaza ödeyeceğiniz parayı mislilerce daha bağan hale getirmekte, hem bile harcanan çarpıcılık enerjisini on karşı elan aşağı çekmektedir.
Böylelikle hem yükselmek hem de artırım bakımından kullanıcıya onlarca kat kar sağlamaktadır.

Jammer amortisörı satın almadan önce bize danışınız. Size en muvafık aygıtı referans edelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *